Rolwal RWL-EAL Et Kemik Şerit Testere Bıçağı

Et, Balık ve Kemik Şerit Testere

Et Kemik  Kesimleri için 4 TPI Balık Kesimleri için 3 TPI

  • Toplam KDV Hariç: 0,00 
1 adet
Fiyat / Adet: 95

95

KDV Dahil

3 Adet
Fiyat / Adet: 92.15

276.45

KDV Dahil

3% indirim
birim fiyatında
5 Adet
Fiyat / Adet: 90.25

451.25

KDV Dahil

5% indirim
birim fiyatında
10 Adet
Fiyat / Adet: 85.5

855

KDV Dahil

10% indirim
birim fiyatında

Rolwal RWL-EAL Et Kemik Şerit Testere Bıçağı Özellikleri

Uzunluk (mm) 2085 mm,
Genişlik 16 mm,
Şerit Testere Bıçağı Öneri Et ve kemik  kesimleri için diş uçları indüksiyon ile ekstra sertleştirilmiş olarak kullanıma hazır olarak gönderilmektedir. Özel ölçüde Et kemik Testeresi için bağlantıya tıklayarak açılan ürüne mm cinsinden şerit uzunluğunuzu yazarak sipariş oluşturabilirsiniz. 1480 mm ve 1950 mm arası uzunluklarda 16 mm 1950 mm ve 3429 mm arası uzunluklarda 20 mm üzeri uzunluklarda 27 mm sabit dişli bi-metal testere tavsiyemizdir. Sert ahşap malzeme, tespih, epoksi, plastik kesimleri için karbon şerit testere normal sertlikte ahşaplar için alman şerit testere bıçağı önerilir.
Diş ölçüsü Et Kemik  kesimler için 4 (TPI) Balık Kesimleri İçin 3 (TPI) önerilir
Bant Kalınlığı Hızlı çalışan şerit testerelerde, Şerit bıçak kalınlığı silindir çapının binde birini geçemez. Örneğin, 600 mm rulo çapı ile sac kalınlığı maksimum 0.60 mm. Biraz daha kalın bıçaklar yalnızca küçük, çoğunlukla yavaş çalışan makinelerde kullanılabilir.

Rolwal RWL-EAL Et Kemik Şerit Testere Bıçağı

KALİTE TM FL-600

Et, kemik ve Baık kesimleri icin
Caprazlanmis, bilenmis ve dis uclari indiksiyon ile sertlestirilmistir.
Dis Formu: L Form

Otel, restoran, et entegre , kasaplar ve gıda işleme tesislerinde  donmuş veya yumuşak kemikli / kemiksiz et ve balık kesiminde kullanılır. Sertleştirilmiş diş uçları ile kesimlerde yüksek performans almanızı sağlar.

Şerit Testere Bıçağı Seçimi

Şerit Testere Bıçağı uzunluğu , şerit testere makinenizin izin verdiği ebatlara göre değişiklik gösterebilir. Testere sepeti Türkiye'de ilk defa özel ebatlarda Şerit Testere Bıçakları alabilmenize imkan sağlar. Şerit Testere Bıçağınızın Ebatlarını bilmiyorsanız  Makina Seç Ürün Bul  bağlantısından makinanızı bularak ürün siparişinizi kolayca verebilirsiniz. Testere Sepeti Makinenize Uygun Şerit Boyutları bölümünden piyasada bulunan şerit testere makinelerini içeren bölümden bulabilirsiniz. 

Şerit testere bıçağı ne kadar geniş olursa o kadar da dengeli olur.

  • Düz Kesimler İçin : düz kesimler için şerit testere bıçağı genişliği arttıkça  düz kesim yapmak kolaylaşır.
1400 mm şerit uzunluğu olan  hobiciler düz kesim için min 10 mm Şerit Testere Bıçağı Tercih Etmelidir.
  • Kavisli Kesimler İçin : Kavisli Kesimler için Şerit Testere Bıçağının genişliği max 8 mm olmalıdır. Bu ebat küçüldükçe kavis yapma oranı artar. Dar kavisler için Karbon Çeliği Şerit testere bıçağı ürününde  bulunan 3 mm genişlikte Şerit Testere Bıçağı tercih edilebilir.
  • Pürüzsüz Kesim : Diş ararlığı sekmesine bakınız

Testere Sepeti 4 ana grupta kesme malzemelerini sunar.

  • Bimetall (HSS) : Metal ve türevi kesimleri için
  • Karbon Çeliği (Flexback ):  Ahşap -Plastik - Epoksi - Değerli Taş- Yumuşak Metaller
  • İsveç Çeliği (Uddeholm) : Ahşap kesimleri için. Uddeholm Çeliği Şerit Testere Bıçağı dünya çapında ahşap kesimleri için tercih edilen bir üründür.
  • Özel Alman Çeliği (Spezial) :  Ahşap kesimleri için kaliteli ve ekonomik çözümler sunar.

Kesici malzemesinin belirlenmesinde kesilecek malzemenin işlenebilirliği önemlidir.

Kesilecek malzemenin genişliği, diş hatvesinin seçiminde ki en önemli etkendir. Kesilecek malzeme ve seçilen şerit testere türü de doğru hatvenin tercih edilmesinde rol oynar. Kaba kesimler için diş hatvesi geniş şerit testere bıçakları tercih edilebilir. 

Hassas kesimler için diş hatvesi  sık  şerit testere bıçağı tercih edilmelidir..

Şerit Testere Bıçağı  diş hatveleri mm , Zpz, TPI olmak üzere üç farklı ölçü birimi ile ifade edilmektedir. mm ölçü birimi ile  diş hatveleri iki diş arası uzaklığı ifade eder. Zpz ve TPI ölçü birimleri ile 1 inc  (24 mm) başına düşen diş sayısını ifade edilir. 

Diş Hatvesi TPI / ZPZ Diş Hatvesi mm
3 8
4 6
6 4
8 3
14 1,7
24 1

Farklı  diş şekillerimizin, kesici malzemelerimiz ve şerit ölçülerimiz ile mükemmel kombinasyonu sayesinde, en yüksek kesme performansı sağlanmaktadır. Seçilen ürünlerin altına yerleştirmiş olduğumuz diş formu  doğru seçimi yapmanız için size yardımcı olacaktır.

Testere Sepeti  sunduğu özel ürünlerle; sizin özel ölçülerinize uygun hazırladığı şerit testere bıçaklarını son teknoloji CNC kaynak makineleri ile kaynaklandığını taahhüt eder. Özel ölçünüzü yukarıdaki alana mm cinsinden yazarak fiyat şerit testere bıçağının fiyatını anlık olarak  görebilirsiniz.

Örn. Şerit uzunluğu  1,4 metre olan şerit testere bıçağı için uzunluk alanına 1400 mm yazmanız gerekir.

Dilerseniz hazır ürünlerimizden kendi ölçünüzü sipariş ederek daha avantajlı olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Şerit Testeremi Nasıl Satın Alabilirim

Şerit Testereler Nasıl Kaynak Ediliyor

Kullanım Alanları

Balık, Et – Kemik Kesimi

Makina Marka

Rolwal

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Rolwal RWL-EAL Et Kemik Şerit Testere Bıçağı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Web sitemizi kullanırken deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Kullandığımız çerezler ve topladığımız veriler hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen "Gizlilik" sayfamıza bakın.